Příspěvky

Zobrazují se příspěvky se štítkem Submachine 5: The Root

Submachine 5: The Root

Obrázek

Překlady ze Submachine 5

První úkol První úkol: Sesbírejte 3 takzvané "wisdom gemy", ztracené v subnetu po celé roky. Tyto artefakty, sestrojené v první sub-éře neznámým výrobcem jsou jediným využitelným zdrojem energie pro ty stroje umístěné v koridoru. Tato lokace je dostupná pod kódem 7-4-7. 1.Zapni ten stroj 2.Vyšetři vzdálený konec sítě 3.Vrať se nezraněn Mail od Murtaugha Dobré ráno Spal jsi dobře? Mám pro tebe první úkol. Vypadá to, že jsi pro tento úkol ten nejlepší díky tvému výcviku zacházení s wisdom krystaly. Musíš vystopovat tvoje předešlé akce a vrátit je zpět. Nejjednodušší cesta jak se dostat do Rootu je začít odsud. Souřadnice Rootu jsou: 5-5-2, a nezapomeň souřadnice laboratoře, které jsou 0-0-1. Hodně štěstí Murtaugh

Návod na Submachine 5

Obrázek
Klikněte na kolo, pak na obě dvě a pak na všechny čtyři. 001 Lab Ze země vezměte ten blok s tužkou. Jděte vlevo, klikněte na obě páčky po stranách a pak na ten špuntík vprostřed. Vejděte dovnitř, jděte dolů a doleva k počítači. Zapněte ho (tak jak se normálně zapíná) a postupně klikněte na oba články a diamant (do bloku se vám zapíšou čísla). Pak jděte 2x doprava, klikněte na ten čudlík u dveří, aby se otevřely a vejděte. Jděte doprava a otevřete poklop. Jděte 2x dolů a doprava. Do stroje naklikejte kombinaci 5-5-2 a jste tam… 552 Root Klikněte vlevo od stroje, jděte po těch schůdkách dolů a doprava a ze stojanu vezměte první secret. Jděte zpátky nahoru a 3x doprava. Vejděte do otvoru, doprava a vezměte ze země malou oranžovou věcičku (Lead Casting). Pak jděte ještě jednou doprava a na zdi klikněte na ten obdélník. Pak klikněte na dvě malé částečky u toho oblouku (zástrčky). Zástrčka se uvolní, klikněte na ní, aby se zapojila do zásuvky. Běžte doprava, dolů, 3x doprava, nahoru a 2x dol...

Submachine 5 - konečně

Tak je to tady... Vyšla Submachine 5: The Root! Přesně dneska, takže jsem to stihla dobře :) Nevim co k ní říct, hrála jsem jen začátek a nedohrála, ale doufám, že to stihnu ještě dneska, protože jinak mi to nedá spát a zítra budu nemožná... Tak jo, návod máte v rubrice Submachine 5 The Root rozdělený na tři části. No a dost keců, jděte si zahrát Submachine 5 : The Root ...ale spíš bych doporučovala to stáhnout, je to tak malý, že se na to nedá koukat... A nakonec, jestli chcete vidět pár screenů, rozklikněte Celý článek no a rovnou už tu klidně můžete nechat nějakej ten komentář, třeba názor na tuhle Submachine, nebo tak...

Submachine 5 bude

Obrázek
Tak se hlásím po trochu delší době a mám úžasnou zprávu pro všechny fandy Submachine... Bude Submachine 5: The Root! Už jsem přestala doufat a říkala jsem si, že by to byla škoda, kdyby byla FLF poslední (The Lab poslední z těch navazujících). A dneska jsem měla chuť si zahrát Submachine, tak jsem vlezla na stránky a tam, že Mateusz pracuje na Submachine 5. Byl to šok, ale příjemný :) A bližší info: Hra má vyjít asi v lednu, bližší datum se objeví později. Pro někoho bude prý lehčí, než čtyřka. Nemá být poslední, ještě bude Submachine 6 ( jo!). Víc nevím, mám jeden screen, ten tam dole ↓ Tak se těšte na leden, aspoň nás po vánocích ještě něco čeká :)

Archiv

Zobrazit více