Anketa týdne #2 Získat odkaz Facebook X Pinterest E-mail Další aplikace - června 21, 2010 Zažili jste černou obrazovku smrti v SNEE?Anketu najdete uvnitř článku.Moje odpověď: Tohle jsem zažil s místnotí 011, ale Mateusz Skutnik mi poradil jak se s toho vymotat. Získat odkaz Facebook X Pinterest E-mail Další aplikace Komentáře Admin píše… co myslíš? Peti píše… no jaksi zmizly komenty ale nevím v jaké seš třídě proto se tě asi ptám Peti píše… já nevííím tak asi...no já nevím jestli vůbec chodíš na základku Admin píše… co myslíš? BTW chodím na základku Peti píše… hmmm to je těžší no...(kdyby něco já chodím do pětky ale se mi zdá že ty si určo starší než já) Admin píše… sry beru to s úsměvem, jsem optimista Admin píše… hmm, a co když ne? Admin píše… Ok, teď si tě přidám do přátel.. Peti píše… tak já nevím-di rovnou na facebook a řekni jaký tam máš jméno a vyzvídám protože si nejsem jistá jestli nejsi jedna osoba.... Admin píše… tak se koukni Peti píše… tak jo ale asi nebudeš ta osoba Peti píše… ale na té mé fotce vypadám jak ichtyl Admin píše… ale... nebuď sebekritická Peti píše… nene njesi to ty no,nevaaaaaa jsem si jenom nebyla jistá jestli nejseš Patrik ent píše… já tam mel seking musel sem restarovat pc aby mi to slo to tam byly este ty tocici mechanismy loading se mi sekla mistnost 461 na 92procentech Roslyn píše… Musite dorvat pocitac a pujde to.Btw mily Admine,kolik Ti teda je let? ;]
Komentáře